0905 682 489     info@homestage.sk

Služby

HOMESTAGING

Potrebujete predať, alebo prenajať nehnuteľnosť?

Príprava nehnuteľnosti na predaj, s cieľom osloviť čo najširšiu klientelu. Tlmená hudba, hra svetla a farieb či príjemná vôňa, to všetko vytvára pohodu, ktorá pozitívne ovplyvní pocity kupujúceho a zvýši šance vašej nehnuteľnosti presadiť sa na preplnenom realitnom trhu.

Home staging konzultácia v cene 90 € za 2 hodiny, počas ktorých s vami prejdeme celú nehnuteľnosť, navrhneme úpravy v jednotlivých miestnostiach a pokiaľ to bude možné, začneme realizovať konkrétne úpravy a zmeny. Ďalej vám navrhneme ako nehnuteľnosť prezentovať potenciálnemu záujemcovi, aby na neho urobila čo najlepší dojem. Navrhované úpravy si môžete zrealizovať sami, alebo sa s ich realizáciou obrátiť na nás.

Realizácia home stagingu zahŕňa vstupnú analýzu priestoru, návrh a rozsah zmien a samotnú realizáciu home stagingu a naaranžovanie priestoru do finálnej podoby v cene:
• Garzónka a 1-izbový byt – 260 €
• 2-izbový byt – 320 €
• 3-izbový byt – 380 €
• 4-izbový byt – 430 €
• Rodinný dom a komerčná nehnuteľnosť podľa individuálnej kalkulácie

V prípade záujmu vám ponúkame možnosť zapožičania nábytku a bytových doplnkov. Cena požičovného je 20% z nadobúdacej ceny zapožičaných vecí za mesiac. Náklady na rozsiahlejšie úpravy ako maľovanie, sťahovanie, čistiace práce a podobne nie sú zahrnuté v cene home stagingu, ale vieme vám ich zabezpečiť.

Pozrite si portfólio

RE-DESIGN

Chýba vám doma pocit domova?

Pozrite sa na priestor okolo seba novými očami a objavte netušené možnosti premeny. Nebojte sa urobiť zmeny, ktoré Vás privedú k vyšším pracovným výkonom, prinesú do Vášho bytu vyrovnanosť a pokoj. Aké príjemné môže byť tešiť sa domov! Táto služba je vhodná pre vás, ktorí potrebujete zmenu, ktorá by z vášho bývania vytvorila domov, ale tiež pre tých, ktorí riešia zmenu životnej situácie ako zväčšenie počtu členov domácnosti (nový partner, príchod bábätka, nový štvornohý miláčik), alebo zmena spôsobu práce (homework).

Našim cieľom je použiť čo najviac vášho nábytku a doplnkov aby sme nezaťažili váš rozpočet, ale aby zmena bola funkčná ale aj viditeľná. Interiér doladíme novými doplnkami, ktoré mu dodajú jedinečný štýl. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemnú atmosféru šitú na mieru presne podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Cena je individuálne kalkulovaná na základe obhliadky interiéru a pohybuje sa približne okolo 280 € za miestnosť.

Prečítajte si blog

REKONŠTRUKCIA

Vaša nehnuteľnosť si vyžaduje technické a designové vylepšenie, ale máte obavu či to zvládnete?

Vytvoríme pre vás návrh dispozičných zmien zohľadňujúci technické možnosti, ale spĺňajúci vaše požiadavky a očakávania. Pre lepšiu predstavu návrh spracujeme do technickej vizualizácie. Pomôžeme vám vybrať stavebné materiály ako obklady, dlažby, zariaďovacie predmety, lamináty, dvere, tapety, farbu na steny… a to všetko tak, aby jednotlivé prvky vytvorili farebne jednotný a zladený priestor. Zabezpečíme konzultácie s remeselníkmi (elektrikár, inštalatér, obkladač, maliar, stolár…) a technický dozor nad realizáciou remeselných prác. Doladíme interiér výberom osvetľovacích telies, nábytku, doplnkov, bytových textíli. Cena je individuálne kalkulovaná na základe obhliadky interiéru a rozsahu a náročnosti rekonštrukčných prác.

Kontaktujte nás

ZARIAĎOVANIE

Kúpili ste si novú nehnuteľnosť a vôbec si neviete predstaviť ako ju zariadiť?

Či v kancelárii, obývačke, kúpeľni alebo dielni – zariadenie interiéru podstatnou mierou prispieva k pozitívnemu alebo negatívnemu pocitu. Aby Vám šla práca od ruky, aby ste dokázali plne relaxovať alebo vychutnať si šálku kávy, potrebujete zažívať príjemnú atmosféru, ktorá napĺňa všetky vaše vnemy pozitívnou energiou.
Rozanalizujeme spôsob vášho života a na základe vašich potrieb vám zariadime byt či dom tak, aby ste sa doma cítili príjemne. Nájdeme správne miesto pre písací stôl, gauč, ale aj kreslo po starých rodičoch. Ak sa jedná o novostavbu, navrhneme vám aj kuchynskú linku. Cena je individuálne kalkulovaná na základe obhliadky interiéru.

  Sledujte nás na Facebooku